SIA AGANDE ELEKTRO


 
 
Par mums Piegāde Pajautāt
      Meklēt:     

Gāzbetona bloki SILBET

PRIEŠROCĪBAS 
> Ekoloģiski tīri 
> Siltumnecaurlaidīgi 
> Skaņu necaurlaidīgi 
> Regulē gaisa mitrumu 
> Viegli 
> Ugunsdroši 
> Salizturīgi 
> Viegli apstrādājami 
> Vienkārši lietojami 
> Ērti transportējami

Silbet šūnbetona sienu bloki ir ekoloģiski tīrs sienu materiāls, kuru izgatavo no vietējām izejvielām. Galvenie komponenti ir degakmens pelni, smiltis un ūdens. iegūšanai pievieno alumīnija pulveri. Pēc sacietēšanas masīvus ar tērauda stīgām sagriež vajadzīgā izmēra blokos. Īsto izturību bloki iegūst autoklāvos. Mūsdienīgā bloku izgatavošanas tehnoloģiskā līnija nodrošina fizikāli mehānisko īpašību stabilitāti un bloku griešanas precizitāti. „Silbet” bloku siena ir līdzena, kas tādējādi tiek samazināts javas patēriņš. Pateicoties 500. blīvumam, uzlabojušās bloku siltumizolācijas īpašības: pēc tām šūnbetons ir trīs reizes labāks par keramiskajiem ķieģeļiem un astoņas reizes labāks par parasto smago betonu. No šūnbetona uzceltā mājā apkures izdevumi samazinās par 25–30 procentiem. „Silbeti Plokk” ir izsniegts ISO 9001/ ISO 14001 sertifikāts. „Silbet” šūnbetona sienu blokiem ir ES atbilstības sertifikāts.
Pircējam tikpat svarīga ir silbetbloku izdevīgā cena, jo, būvējot individuālo māju, var ietaupīt 1300–1500 EUR. Mazāk vajag arī siltinātāju. Ja sienas mūrē no blokiem, kuru platums ir 380 mm un vairāk, papildu siltinātājs nav vajadzīgs. Trīs metrus augstai sienai no 300 mm blokiem nav vajadzīgs armējums. Ja ārsienu platums ir 250 mm, pārseguma paneli var likt tieši uz bloka – vēlamais atbalsta laukums ir 150 mm. Ja sienas ir šaurākas un izmanto garākus blokus, starp bloku un paneli jāiepilda betona josla.

IZMANTOŠANA Šūnbetona sienu blokus izmanto balstošo sienu celtniecībā līdz trīs stāvu augstumam. Tos izmanto gan dzīvojamo un sabiedrisko, gan rūpniecisko un lauksaimniecības ēku ārējo un iekšējo sienu mūrēšanai.

MŪRĒŠANA Pateicoties bloku lielajiem izmēriem, sienu mūrēšana notiek ātri un nav vajadzīgs tik augsta kvalifikācija, kā mūrējot sienas no ķieģeļiem. Būvējot sienas no blokiem, patērē trīs reizes mazāk darba un piecas reizes mazāk javas salīdzinājumā ar ķieģeļu sienām. Bloku stiprināšanai izmanto 50. cementa javu. Silbetbloku precīzie izmēri ļauj pievienot arī šūnbetonam paredzētos speciālos līmes maisījumus (Uninaks, Knauf LMP–1, Ceresit). Mūrējot ar līmes maisījumiem, nerodas aukstuma tiltiņi, tāpēc šādas sienas ir siltumizturīgākas nekā ar cementa javu mūrētas sienas. Turklāt celtniecības process, izmantojot līmi, ir ievērojami tīrāks. Mūrēšanas laikā nav nepieciešami speciāli kravu pacēlāji, jo bloku masa ir neliela. Blokus var viegli apstrādāt ar vienkāršiem instrumentiem. Tos viegli zāģēt, urbt un ēvelēt. Silbetblokos viegli var iedzīt naglas un citus savienošanas elementus, kā arī izveidot caurumus bez urbšanas. Sienu apdarei no silbetblokiem izmanto dažādu veidu apmetumu: kaļķu, cementa, aerosolveida, terazīta. Bloku sienu ļoti viegli var pārklāt arī ar mūsdienīgiem fasādes materiāliem.

TRANSPORTĒŠANA Transportēšanai silbetblokus krauj uz koka paliktņiem, nostiprina ar lenti un termoizturīgā plēvē. Atkarībā no bloku veida koka paliktņu izmēri ir šādi: 1x1,2 m; 1,2x1,125 m; 1,2x1,5 m; 0,9x1,2 m. Bloku izkraušanai izmanto pacēlāju. Viena bloku paliktņa masa ir 0,8–1,4 tonna.

 

 
Kārtot pēc:    Produkts     Cena     Standarta    

Gāzbetona bloki SILBET

KODS: silbet-bloki

1 paletes Cena : 114.82

Cena par m2: 114.82

Cena par m3: 114.82

  paletes m2 m3
   
AEROC Universal 300/200  bloku izgatavo no autoklavēta gāzbetona ar vidējo sauso blīvumu 375 kg/m³ (±25 kg/m³) un vidējo spiedes stiprību fb=2,5...[vairāk]
 

Loading...