SIA AGANDE ELEKTRO


 
 
Par mums Piegāde Pajautāt
      Meklēt:     

Celtniecības bloks KERATERM 38


Skatīt lielāku attēlu

KODS: 30.003380N
1 paletes Cena: 75.76

Cena par m3: 75.76
  paletes m3
 

Apraksts

Keraterm 38 izmanto nesošo un nenesošo ārsienu būvniecībā (ar siltumizolāciju vai bez tās).

Keramisko celtniecības bloku Keraterm analogs jau daudzus gadu desmitus ir pazīstams Rietumeiropā. Vairāk kā 40% dzīvojamo māju ir celtas no šī materiāla. Gadu gaitā projektu attīstītāji, arhitekti un celtnieki, kā arī iedzīvotāji ir atzinuši, ka keramsikie bloki ir vislabākais materiāls māju būvēšanai un dzīvošanai. AS "LODE" uzsāka KERATERM ražošanu 2001. gadā. KERATERM ir iemantojis gan arhitektu un būvinženieru, gan celtnieku atzinību, par ko liecina arvien jauni būvobjekti.

Speciālā informācija

Sienas biezums = 38 cm; Spiedes stiprība = 12,5 N/mm2; Siltumvadītspēja = 0,13 W/mK; Skaņas izolācija = 48 dB; Salizturības cikli = 25, Tilpummasa = 0,76 g/cm3.

KERATERM priekšrocības:

Izturība
Spiedes stiprība 12,5 Mpa ļauj materiālu izmantot arī daudzstāvu dzīvojamo māju būvniecībā Skaņas izolācija. Bišu kārēm līdzīgā bloku struktūra lieliski absorbē skaņas izplatīšanos. Tādēļ KERATERM ir populāri ne tikai dzīvojamo namu, bet arī sabiedrisko ēku būvniecībā (piemēram, ja vienā ēkā iecerēta gan boulinga halle, gan kinoteātris).

Siltumvadītspēja
Mājas no KERATERM uztur siltumu. Pateicoties materiāla struktūrai , temperatūras svārsības telpās ir niecīgas. Tas ļauj taupīt energoresursus un samazināt ekspluatācijas izmaksas.

Ugunsdrošība
KERATERM līdzīgi kā citi keramikas izstrādājumi ir ugunsdroši un spēj izturēt ļoti augstas temperatūras bez redzamas deformācijas.

Gaisa caurlaidība
Sienas no KERATERM elpo un ir sausas. Keramikas kapilaritāte nodrošina telpas mitruma transportu siltuma un mitruma gradienta virzienā no telpas iekšpusi uz āru.

Dabīgums
KERATERM ir 100% dabīgs materiāls. Tā ražošanā izmanto Latvijas mālu un tikai dabīgas piedevas (ūdens, zāģu skaidas).

Ekonomija
Vertikālā sazobe ļauj ekonomēt uz javas rēķina, jo vertikālajās šuvēs tā nav jāpilda.

 

Izmērs Kods Nosaukums Vienības svars (kg) Skaits uz paletes Skaits (gb/m2) Skaits (gb/m3)
250x380x238 30.003380N Keraterm 38 17.7 45 16.81 44.23
Loading...